צמיגי גודייר

צמיגי מישלין, צמיגים בזול

בוודאי יצא לכם להיתקל יותר מפעם אחת במהלך חייכם בצמד המלים – צמיגי גודייר. לשם הרחבת השכלתכם נספר לכם כי החברה נוסדה לפני יותר ממאה שנה. ברור שעסקינן אודות חברה שמייצרת צמיגים אקסקלוסיביים, ובאותה נשימה נהוג לשייך אותם למכונית החשמלית רנו פלוארנס. מדובר על היצרנית צמיגים הכי פופולרית ברחבי תבל. היא אמונה על מותגים מובילים, כדוגמת – פולדה, דנלופ, סאסא, וכיוצא בזאת.

המוטו שעומד לעיני חברת צמיגי גודייר בא לידי ביטוי בחדשנות פעם אחר פעם –

חברת צמיגי גודייר גמרה אומר מאז הקמתה כי היא לא תשב על שמריה מעולם, והיא תחדש את מוצריה חדשות לבקרים. מראשית הקמתה, ב- 1898, לא חדלה, ולו לרגע, להמציא רעיונות חדשים. התאווה של החברה להצלחה מטאורית ולחשיבה מחוץ לקופסה הפכו את החברה לאחת מן יצרניות הצמיגים המובילה בעולם. בשל התוצאה של המשוואה הפשוטה – תגלית חדשה מסב למוצר ולטכנולוגיה חדשים, שבתרגום חופשי עשויים להביא לחוויה של נהיגה מדהימה יותר, החברה מקפידה ליישם אותה שוב ושוב.

תסמכו על חברת צמיגים שמעניקה לכם תעודת אחריות ארוכת טווח, כמו חברת צמיגי גודייר –

לא כל חברת צמיגים מוכנה להעניק תעודת אחריות לכמה שנים, אם בכלל. מרבית צמיגי גודייר מלווים עם תעודת אחריות של ארבע שנים. אין לחברה כל בעיה לספק תעודת אחריות למשך כה הרבה שנים מכיוון שהיא יודעת שהצמיגים שאותם היא מייצרת עמידים, ועשויים להמשך להיות איכותיים שנים רבות. כמו כן, מן התקופה הארוכה של תעודת האחריות ניתן להבין עד כמה החברה מרגישה בטוחה בעצמה ובאיכות הצמיגים שהיא מייצרת.

במה מתבטאים היתרונות המובילים של צמיגי גודייר?

כל מי שנוהג במכונית בוודאי מודע למשמעות של רכישת צמיגים איכותיים. אחת מן ההוצאות הכספיות הרבות על רכב, מתבטאת בדלק. אבל גם בזה אפשר לחסוך. הכיצד? אתם שואלים. ובכן, היתרון המובהק של צמיגי גודייר מתאפיין באפשרות אדירה של לחסוך בהוצאות על דלק, בשל כך כי הצמיגים מייצרים פחות התנגדות בגלגול, וכן הם מיוצרים רק מחומרים קלים ואיכותיים בשל התקדמות הטכנולוגיה, וכפועל יוצא מופחתת באופן ניכר ההתנגדות של הגלגלים, אשר מתורגמת כמובן לחיסכון עצום על דלק.